Kontakt OWES

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej
ul. Racławicka 38-44, lok. 307, 21-040 Świdnik
tel. 0-81 307-66-26, kom 537-600-388

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Godziny pracy biura OWES
poniedziałek - piątek   9.00 - 15.00 

 

 

Dostępność kadry Ośrodka:

 Kierownik OWES:

Paweł Narodowiec

 

Animatorzy:

Andrzej Góreczny - subregion bialski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Iwańska-Figura - subregion bialski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marlena Wiater - subregion lubelski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Doradcy Kluczowi:

Andrzej Góreczny - subregion bialski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Iwańska-Figura - subregion bialski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rafał Brus - subregion lubelski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Doradcy Biznesowi:

Agnieszka Wróblewska – subregion lubelski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Magdziarz-Orłowska - subregion bialski

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Doradca Specjalistyczny:

Marcin Rechulicz – doradca ds. opracowania biznesplanów

 

Pozostali doradcy specjalistyczni (w zakresie prawnym, finansowym, księgowo-podatkowym,

marketingowym, osobowym) są wybierani indywidualnie w miarę potrzeb wspieranych PES i PS.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pracownicy ds. organizacyjnych:

Elwira Szymaniuk-Szkodzińska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Małgorzata Depa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kamila Tokarz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Chcesz skorzystać z porady lub doradztwa?

Zadzwoń lub napisz maila.

Umówimy się na spotkanie

 
Telefon ---> 537-600-388

Adres e-mail ---> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Masz uwagi lub cenne spostrzeżenia dotyczące pracy OWES?

W każdej chwili możesz złożyć wniosek/skargę lub pochwałę.
Jak to zrobić?

To bardzo proste. Wystarczy, że napiszesz swoje cenne spostrzeżenia i prześlesz nam na adres OWES lub złożysz bezpośrednio w biurze.

Ważne.

Wszelkie wnioski/skargi lub pochwały wymagają formy pisemnej wraz z wyraźnym podpisem osoby składającej.

 

W razie problemów lub wątpliwości

odnośnie do funkcjonowania akredytowanego

Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej

prosimy o kontakt z Departamentem

Ekonomii Społecznej i Solidarnej w Ministerstwie Rodziny,

Pracy i Polityki Społecznej pod adresem: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.