Skuteczna kampania 1% - jak to zrobić? Lublin 15.01.2018

Reprezentujesz Organizację Pożytku Publicznego i zastanawiasz się jak zdobyć fundusze na bieżącą działalność? Chciałbyś/ Chciałabyś zaplanować i zrealizować skuteczną kampanię zachęcającą do przekazania 1% podatku dla Twojej organizacji? Wcześniejsze akcje fundraisingowe nie przynosiły pożądanych efektów?

Przyjdź 15 stycznia 2018 roku o godzinie 16.00 na spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Społecznej „Modrzew" we współpracy z Lokalną Grupą Działania „Kraina wokół Lublina” i Biurem Partycypacji Urzędu Miasta Lublin. .

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

 

 

Podczas spotkania podyskutujemy o tym jakie narzędzia warto wykorzystywać w akcji pozyskiwania 1%. Przyjrzymy się skutecznym kampaniom 1% i wspólnie zastanowimy które elementy mogą być użyteczne dla naszych organizacji.

 

KIEDY I GDZIE?

15 stycznia 2018 roku

godz od 16.00 do 18.00

Lokalna Grupa Działania „Kraina wokół Lublina”, ul. Narutowicza 37/5, Lublin

 

Zainteresowany?
---> ZAPISZ SIĘ<---

 

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Lubelski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.