Zapraszamy na spotkanie informacyjne


W imieniu
 Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku oraz Stowarzyszenia na rzecz Integracji Społecznej „Modrzew” zapraszamy na spotkanie informacyjne Świdnickiego Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się dnia 27 stycznia 2015 r.

 

W trakcie spotkania przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Świdniku zaprezentuje narzędzia takie jak np. staże, prace interwencyjne, doposażenie stanowiska, itd. - są to formy, z których mogą korzystać organizacje pozarządowe zmniejszając tym samym koszty zatrudnienia . 

Świdnickie Forum Organizacji Pozarządowych to swoiste partnerstwo organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu świdnickiego. Zostało zainicjowane na jednym ze spotkań Świdnickich NGO-sów organizowanych w 2010 roku przez Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społecznej „Modrzew”, na którym omawiając bieżące problemy dotykające 3 sektor zawiązano nieformalne partnerstwo.

 

Forum to możliwość nawiązania współpracy z innymi organizacjami, podzielenia się swoim doświadczeniem i pomocy ludziom rozpoczynającym nowe inicjatywy społeczne. To także możliwość rozwoju, profesjonalizacji działań organizacji członkowskich i nieodpłatnej pomocy specjalistów zewnętrznych.


Termin spotkania:
27 stycznia 2015 r. (wtorek), godzina 16.30

Miejsce spotkania:
sala konferencyjna Urzędu Miasta w Świdniku, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 15

Zgłoszenia na spotkanie można dokonywać osobiście w biurze Stowarzyszenia:
 - Świdnik, ul. Racławicka 38-44 lok. 213
 - mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 - telefonicznie (81) 744-39-43

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.